Jak na správnou vanu?

Jakou vanu vybrat?

První na co by jste se měli při výběru vany zaměřit je materiál a tvar.  Nabídka materiálů nyní obsahuje tradiční smaltované plechové vany, akrylátové vany a luxusní vany z litého mramoru.

 

Doba akrylátová.

V módě jsou nyní zejména akrylátové vany.Akrylát poskytuje zejména skvělé povrchové i tepelné vlastnosti. 

 

Tvary a křivky pro všechny.

Co se týká tvarů a křivek van, při jejich výběru byste měli respektovat zejména celkový prostor koupelny. Dnešní nabídka na trhu je obrovská a poskytuje řešení i pro ty nejnáročnější zákazníky. V nabídce, ze které si vybere každý, najdete rovné vany, rohové vany, oválné vany i vany asymetrické.

Pokud má být vaše koupelna funkční a splňovat požadavky na moderní koupelnu je nezbytné věnovat pozornost také prostoru okolo vany.

 

Máte v plánu rovnou obdélníkovou vanu? Nebojte se ani asymetrické.

Asymetrická vana v sobě spojuje výhody rohových a rovných obdélníkových van. Nabízí větší vnitřní prostor při zmenšení či zachování vnějšího rozměru. Jedna strana je elegantně zaoblená nebo užší, poskytne tak koupelně zcela nový rozměr. Jsou také, na rozdíl od rohových van, vhodné pro instalaci vanové zástěny.

 

Vsaďte na kvalitní a vkusné doplňky

Na trhu je dnes velmi bohatá nabídka doplňků pro vany v různých designech a z různých materiálů. Počínaje vanovými zástěnami, nabídkou vanových baterií a designovými madly a podhlavníky konče. Vanové zástěny jsou v poslední době velmi oblíbeným řešením. Kombinují výhody sprchového koutu a vany navíc skvěle vypadají. Snažte se při výběru držet podobných linek designu, retro vanové baterie mají svůj půvab ale na moderní vaně s ostrými rysy nebudou působit hezky.

Načítám, prosím vydržte...