Co ještě nevíte o LED zrcadlech

Nákup nového zrcadla se může zdát jako jednoduchý úkol, ale s tak velkým výběrem na trhu může být trochu obtížnější vědět, kde vlastně začít..Proto jsme sestavili tohoto komplexního průvodce, který vám poradí, jaké výhody při instalaci LED koupelnového zrcadla můžete získat.

 Začněme tím, co přesně  LED zrcadlo je.

Co je LED zrcadlo

LED zrcadlo je zjednodušeně řečeno  zrcadlo s přidáním LED žárovek. Mohou to být pásová světla po stranách zrcadla pro vytvoření efektu „podsvícení“ nebo žárovky přímo na přední straně zrcadla pro vytvoření stylu vintage.

LED zrcadla se dodávají ve všech tvarech, velikostech a stylech, takže vždy najdete taková, které se bude hodit do vámi vybraného prostoru. Zrcadla mohou být napájena bateriemi či připojena do elektrické zásuvky.

LED zrcadlo ve vašem prostoru má mnoho výhod. Pokusili jsme se pro vás vybrat ty, které jsou dle našeho názoru  nejpřesvědčivější:

  • Vytvořte více prostoru

Zrcadla nás přirozeně  klamou, abychom uvěřili, že v místnosti je více místa, protože odráží stěny zpět na diváka. Čím větší zrcadlo, tím větší iluze prostoru, přidejte světlo z LED zrcadla a malá koupelna může vypadat mnohem prostorněji.

  • Získejte čistý odraz

LED zrcadla jsou neuvěřitelně lichotivá ale na druhé straně i skvělá pro zajištění  bezchybnosti vašeho make-upu,  snadno odhalí vše co je na vás v nepořádku. Světlo z LED zrcadla je také vynikající pomocník při holení či depilaci. Proto také jsou některá z našich zrcadel vybavena lupou - zrcadla řady Bright silver magnify

  • Přidejte trochu atmosféry

Jste někdo, kdo miluje dlouhé horké koupele? Pak to může být právě LED zrcadlo, které vedle krásných svíček rozsvití celý prostor intimním světlem s možností  nastavení jeho  tónu . V naší nabídce naleznete celou řadu zrcadel s touto funkcí, ať již jde o zrcadla Guru, Black Mat , Bright Bluetooth a další.

  • Získejte extra úložný prostor

 Mnoho LED koupelnových zrcadel napomáhá znásobit koupelnový úložný prostor. V podobě zrcadlových skříněk dokáží LED zrcadla jednoduše a efektně poskytnout  více prostoru pro věci, které denně  při vaší hygieně používáte. V tomto případě jsou tou pravou volbou naše zrcadlové skříňky s osvětlením řady LUX

  • Milujte design

Posledním důvodem, proč si LED zrcadlo zamilujete, je jeho vzhled. Na výběr je tolik různých stylů a tvarů, že ať už máte klasickou nebo moderní koupelnu, najdete vždy ten, který vhodně doplní váš prostor. Koupelnová zrcadla LED přinášejí do místnosti nádech luxusu, takže pokud máte omezený rozpočet, zkuste si koupit  pouze základní koupelnové vybavení a doplňte jej se stylovým LED zrcadlem. Díky tomu bude celá vaše místnost vypadat  elegantně. Z naší nabídky vám můžeme doporučit  jakékoliv LED zrcadlo řady Bright silver

Takže tady to máte, pět výhod pro umístění koupelnového zrcadla LED do vaší koupelny. Pokud potřebujete nějaké tipy na instalaci nebo nalezení správného stylu a tvaru pro vaši koupelnu, jsme vám k dispozici. Jednoduše nás navštivte či kontaktujte online a my vám vždy rádi pomůžeme.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz